Забава

spot_img

Чичко Самка да ви испее нешто (ВИДЕО)

Кој би рекол? Самка Ибаимоски во изведба на „Остала си увијек иста“ од легендарниот Мишо Ковач.https://youtu.be/JcFfXxeA6kI

Реклама за цемент каква немате досега погледнато (ВИДЕО)

 Реклама за цемент во Индија. Погледнете ја и самите донесете заклучок.https://youtu.be/jQ_tOmSQf7s

Песна за претседателските избори

Побаравме вештачката интелигенција на Мајкрософт да напише песна на македонски јазик за претседателските избори. Текстот од песната е прикажан во продолжение, без било какви...

Се правеше фраер на плажа па следеше казната (ВИДЕО)

Вирално видео! Возач на Toyota FJ Cruiser буквално се катапултираше од возилото. Настанот се случил на плажата Абу Ал Хасан во Кувајт додека 34...

Името е најважно

Кинеска стоковна куќа „Милано“. Каде ако не на Балканот?

Добивајте вести на вашата е-пошта

Последни објави

spot_img