ПочетнаМагазин

Магазин

spot_img

Внимавајте каде имате секс зошто Гугл е насекаде околу вас (ФОТО)

Google StreetView е главниот виновник за многу разводи. Во бројните згодни и многу повеќе, незгодни ситуации фатени од камерите на Google, се и оние...

„Стелантис“ повлекува 24.000 хибридни миникомбиња ширум цел свет

Хофдорп, 19 јyли 2024 (МИА) - Матичната компанија на „Крајслер“ (Chrysler) - „Стелантис“ (Stelantis) повлекува околу 24.000 „плаг-ин“ хибридни миникомбиња ширум светот, поради опасност од...

Од 23 јули до почетокот на август „Скопје вибрира“ со изложба, музика, филм

Скопје, 19 јули 2024 (МИА) - „Скопје вибрира“ - поп ап изложба на дизајн и визуелни уметности, ќе се одржи во главниот град на државава...

Раст на заработката на Нетфликс во вториот квартал

Лос Анџелес, 19 јyли 2024 (МИА) - Вкупната заработка на конгломератот за стрим-услуги Нетфликс во второто тримесечје забележа раст којшто ги надмина проценките на „Волстрит“,...

Топ 10 најгледани холивудски филмови на сите времиња

Скопје, 11 јуни 2024 - Холивуд отсекогаш бил дом на филмови кои ја освојуваат публиката и поставуваат нови рекорди на бокс офисот. Низ децениите,...

Реклама за цемент каква немате досега погледнато (ВИДЕО)

 Реклама за цемент во Индија. Погледнете ја и самите донесете заклучок.https://youtu.be/jQ_tOmSQf7s

Погледнете како BMW iX2 се снајде на тестот на “северен елен“ (ВИДЕО)

Во еден од последните тестови на шпанскиот магазин за автомобилизам km77, централно место зема BMX iX1. Овој модел на баварскиот производител беше дел од...

Добивајте вести на вашата е-пошта

Последни објави