spot_img

Либан истрела 25 проектили кон Голанската висорамнина

Тел Авив, 14 април 2024 (МИА) – Во Голанската висорамнина утрово се огласија сирени за тревога бидејќи Либан истрела околу 25 проектили, соопштија израелските одбранбени...
spot_imgspot_img
ПочетнаМагазинЗабаваЧичко Самка да ви испее нешто (ВИДЕО)

Чичко Самка да ви испее нешто (ВИДЕО)

Кој би рекол? Самка Ибаимоски во изведба на „Остала си увијек иста“ од легендарниот Мишо Ковач.

Придружете се на Вибер каналот на Македонија Денес. Притиснете ТУКА.
spot_img
spot_img