ПочетнаTagsреџеп исмаил

Таг: реџеп исмаил

Исмаил: Во Втората македонска бригада учетвувале многу Албанци – Демачи е УЧК колаборационист на фашистите!

Во рамките на денешната седница на Советот на Град Скопје, советникот од редовите на политичката партија Левица, Реџеп Исмаил, во своето обраќање се осврна...

Последни објави