ПочетнаTagsапасиев

Таг: апасиев

Апасиев: Шефот на скопското ЈО избран во време на ДПМНЕ чува 30 кривични против владини функционери

Денес Левица во соопштение до јавноста сподели дека од партијата е поднесена уште една кривична пријава против актуелниот заменик-министер за труд и социјална политика – Енвер Хусејн за...

Последни објави