ПочетнаTagsКулушевски

Таг: Кулушевски

Кулушевски: Се чувствував засрамено и безвредно во Јувентус

Торино, 13 март 2024 (МИА) - Фудбалерот на Тотенхем, Дејан Кулушевски пред медиумите зборуваше за периодот поминат во Јувентус.Почетокот на неговата кариера во „старата дама“...

Последни објави