ПочетнаTagsмбапе

Таг: мбапе

ПСЖ и Мбапе се договорија – Л’Екип ги открива деталите

ПСЖ го врати Килијан Мбапе во составот откако двете страни постигнале „џентлменски договор“, напаѓачот се откажал од серија бонуси и сума од преку 100...

Последни објави