ПочетнаTagsинѕаги

Таг: инѕаги

Интер и Инѕаги продолжуваат до 2025 година

Интер потврди дека ја продолжуваат соработката со Симоне Инѕаги до јуни 2025 година.Актуелниот договор на Инѕаги со Интер истекуваше по крајот на оваа сезона,...

Последни објави