ПочетнаTagsјувентус

Таг: јувентус

Кулушевски: Се чувствував засрамено и безвредно во Јувентус

Торино, 13 март 2024 (МИА) - Фудбалерот на Тотенхем, Дејан Кулушевски пред медиумите зборуваше за периодот поминат во Јувентус.Почетокот на неговата кариера во „старата дама“...

Јувентус сака да му ја намали платата на Погба

Спортскиот директор на Јувентус, Кристијано Џунтоли ќе има средба со агентот на Пол Погба, планот е да се намали платата на фудбалерот, кој мака...

Последни објави