ПочетнаTagsпогба

Таг: погба

Јувентус сака да му ја намали платата на Погба

Спортскиот директор на Јувентус, Кристијано Џунтоли ќе има средба со агентот на Пол Погба, планот е да се намали платата на фудбалерот, кој мака...

Последни објави