ПочетнаTagsсалах

Таг: салах

Ал Итихад не се откажува, прави последен обид за Салах

Шпекулациите околу иднината на Мохамед Салах во Ливерпул се интензивни во последните недели, бидејќи силен интерес за него покажува Ал Итихад. Првата понуда од...

Последни објави