spot_img

Приведен велешанец поради предизвикување пожар

Скопје, 21 јули 2024 (МИА) - Велешанец е приведен денеска под сомнение дека предизвикал пожар кај депонијата што се наоѓа на патот од село...
spot_imgspot_img
ПочетнаМагазинЗабаваСовет од еден камионџија за долг и среќен живот

Совет од еден камионџија за долг и среќен живот

Придружете се на Вибер каналот на Македонија Денес. Притиснете ТУКА.
spot_img
spot_img