spot_img

Либан истрела 25 проектили кон Голанската висорамнина

Тел Авив, 14 април 2024 (МИА) – Во Голанската висорамнина утрово се огласија сирени за тревога бидејќи Либан истрела околу 25 проектили, соопштија израелските одбранбени...
spot_imgspot_img
ПочетнаМагазинЗабаваИмето е најважно

Името е најважно

Кинеска стоковна куќа „Милано“. Каде ако не на Балканот?

Придружете се на Вибер каналот на Македонија Денес. Притиснете ТУКА.
spot_img
spot_img